Warsztaty piłkarskie

Warsztaty Piłkarskie z Gry 1×1 – Gliwice

Najlepsza Dryblerka i Najlepszy Drybler w Polsce poszukiwani!! Pod takim hasłem trwa druga edycja Turnieju Gry 1v1 pod patronatem PZPN! W pierwszej edycji wzięło udział blisko 30 000 zawodników! Obecnie zawodnicy będą rywalizować na szczeblu wojewódzkim. Cieszy nas fakt, że wielu uczestników naszych warsztatów dotarło do tego etapu. Trenuj razem z nami, rozwiń swoje umiejętności gry 1v1 w ataku i obronie i stań się Najlepszą Dryblerką i Najlepszym Dryblerem w POLSCE!!

Czytaj dalej »

Football Stars Mini Camp GLIWICE

Po sukcesie wcześniejszych piłkarskich campów, w których łącznie wzięło i weźmie udział ponad 100 zawodników, startujemy z zapisami na kolejny Camp w ramach projektu „Dołącz do drużyny GWIAZD”. Tym razem pod lupę weźmiemy dwóch zawodników, obecną gwiazdę Kevin de Bruyne oraz gwiazdę retro Zinedine Zidane. Grę tych zawodników będziemy analizować, a następnie nauczać ich najbardziej charakterystycznych zagrań.Zapraszamy najmłodszych zawodników w wieku 7-9 lat na wakacyjną edycję Football Stars Mini Camp, który odbędzie się już 7 lipca na boisku w Łanach Wielkich koło Gliwic.

Czytaj dalej »

RONALDINHO MINI CAMP GLIWICE

Zapraszamy najmłodszych zawodników w wieku 7-9 lat na Ronaldinho Mini Camp Gliwice, który odbędzie się już 16 czerwca. W trakcie Campu młodzi zawodnicy będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej charakterystycznymi zagraniami a’la Ronaldinho. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona

Czytaj dalej »

Warsztaty Piłkarskie z Gry 1×1 – Katowice

Najlepsza Dryblerka i Najlepszy Drybler w Polsce poszukiwani!! Takim hasłem przewodnim rozpoczyna się druga edycja Turnieju Gry 1v1 pod patronatem PZPN! W pierwszej edycji wzięło udział blisko 30 000 zawodników! Trenuj razem z nami podczas Warsztatów z Gry 1×1, rozwiń swoje umiejętności gry 1v1 w ataku i obronie i stań się Najlepszą Dryblerką i Najlepszym Dryblerem w POLSCE!!

Czytaj dalej »

Projekt NEXT LEVEL – KATOWICE, OZIMEK, RZESZÓW

Serdecznie zapraszam do przystąpienia do projektu NEXT LEVEL „SKUTECZNY ZAWODNIK” w kilku lokalizacjach w Polsce.

 

Cykl warsztatów piłkarskich NEXT LEVEL „SKUTECZNY ZAWODNIK”, to projekt, który ma na celu pracę nad wszystkimi elementami wyszkolenia indywidualnego, na które brakuje czasu w codziennym treningu grupowym w klubie czy akademii. W trakcie warsztatów skupię się na Twoim indywidualnym rozwoju, określę Twoje mocne strony i zasoby do pracy. Tworząc Twój indywidualny profil zawodnika nakreślę szczegółowy plan rozwoju na najbliższe 6 miesięcy. Trwają nabory uzupełniające do poszczególnych lokalizacji.

Czytaj dalej »

Warsztaty Piłkarskie „Skuteczny Drybling” Rzeszów

Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Piłkarskich Brain Training Academy.

Warsztaty Piłkarskie „Skuteczny Drybling”, to warsztaty, które mają na celu poprawę Twojego dryblingu oraz zwiększenia Twojej skuteczności na boisku. Niestety drybling to jeden z najbardziej zaniedbanych elementów u polskich zawodników. Chcemy to zmienić i dać Wam gotowe i skuteczne narzędzia do wykorzystania w warunkach meczowych.

Czytaj dalej »

MBAPPE MINI CAMP GLIWICE

Zapraszamy najmłodszych zawodników w wieku 7-9 lat na Mbappe Mini Camp, który odbędzie się już 9 czerwca na terenie powiatu gliwickiego. W trakcie Campu młodzi zawodnicy będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej charakterystycznymi zagraniami a’la Kylian Mbappe! Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona

Czytaj dalej »

Warsztaty Piłkarskie z Gry 1×1 – RZESZÓW

Najlepsza Dryblerka i Najlepszy Drybler w Polsce poszukiwani!! Takim hasłem przewodnim rozpoczyna się druga edycja Turnieju Gry 1v1 pod patronatem PZPN! W pierwszej edycji wzięło udział blisko 30 000 zawodników! Trenuj razem z nami podczas Warsztatów z Gry 1×1, rozwiń swoje umiejętności gry 1v1 w ataku i obronie i stań się Najlepszą Dryblerką i Najlepszym Dryblerem w POLSCE!!

Czytaj dalej »

RONALDO MINI CAMP GLIWICE

Zapraszamy najmłodszych zawodników w wieku 7-9 lat na Ronaldo Mini Camp, który odbędzie się już 12 maja na terenie powiatu gliwickiego. W trakcie Campu młodzi zawodnicy będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej charakterystycznymi zagraniami a’la Cristiano Ronaldo! Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona

Czytaj dalej »

MESSI MINI CAMP Śląsk

Zapraszamy najmłodszych zawodników w wieku 7-9 lat na Messi Mini Camp, który odbędzie się już 21 kwietnia w Gliwicach. W trakcie Campu młodzi zawodnicy będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej charakterystycznymi zagraniami a’la Leo Messi! Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona

Czytaj dalej »

Polecane wpisy

Sport to zdrowie… Czy aby na pewno?

Statystyki nie dają cienia wątpliwości. Obszar zdrowia psychicznego młodych osób jest w niebezpieczeństwie. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw.

Czytaj dalej »

#TrainYourBrain1 – Jak jako trener rozwijać umiejętności mentalne zawodników?

Czy pracując z zawodnikami zwracasz uwagę na ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI MENTALNYCH swoich graczy? Czy w mikrocyklu oraz w poszczególnych jednostkach treningowych znajdujesz czas, aby rozwijać ten obszar? Czy masz pomysły oraz konkretne środki treningowe, które możesz wdrożyć w swój trening lub zastosować bezpośrednio przed lub po zajęciach? Pracując jako trener musisz pamiętać, że obszar mentalny jest tak samo ważny (jak nie ważniejszy) jak pozostałe obszary, które planujesz w swoich jednostkach treningowych (technika, taktyka, motoryka). Jeśli chcesz zawodników, którzy podczas meczów są silni psychicznie, zintegrowani, pewni siebie, potrafią radzić sobie z presją, kontrolować swoje emocje czy też utrzymać koncentrację na wysokim poziomie, to w trakcie mikrocyklu powinieneś poświęcić czas na rozwijanie tych umiejętności.

Czytaj dalej »

SPEED POINTS – autorska gra mentalna już w sprzedaży

Nowe narzędzie do pracy psychologów i trenerów!

Autorska gra mentalna SPEED POINTS, wykorzystywana jako narzędzie do pracy z zawodnikami, rozwijająca m.in. świadomość, determinację, koncentrację uwagi, pamięć, kreatywność, szybkość reakcji, a także integrująca zespół i budująca relację w drużynie.

Czytaj dalej »

Target Panic w Łucznictwie: Wyzwanie dla Precyzji i Kontroli Emocji

Walka z demonem celu: Target Panic w świecie łucznictwa

Łucznictwo to sztuka precyzji, kontroli i skupienia. Jednak nawet najbardziej doświadczeni łucznicy mogą napotkać na pewne wyzwanie znanym jako „target panic” (panika celu). To psychologiczne zjawisko, które może znacząco wpłynąć na wyniki zawodnika oraz ogólną radość z uprawiania tej pięknej dyscypliny.

Czym jest Target Panic?

Target Panic to sytuacja, w której łucznik nagle traci płynność i kontrolę podczas wykonywania strzału w kierunku celu. Może to objawiać się szybkim, niekontrolowanym ruchem strzału lub przedwczesnym pułapem strzału bez pełnego przygotowania. To zjawisko często prowadzi do spadku trafności i pewności siebie, co dalej wzmacnia lęk i frustrację.

Czytaj dalej »

Psychologia Sportu: Klucz do Osiągnięć na Wysokim Poziomie

Sport to obszar, w którym fizyczna sprawność i umiejętności techniczne odgrywają kluczową rolę. Jednak w miarę jak sport staje się coraz bardziej konkurencyjny, a oczekiwania wobec sportowców rosną, odkrywane są również inne istotne elementy, które mogą przyczynić się do sukcesu na wysokim poziomie. Wśród tych elementów kluczowe miejsce zajmuje psychologia sportu, dziedzina badająca wpływ procesów psychicznych na wyniki sportowe oraz rozwijająca strategie poprawy wydajności psychicznej zawodników.

Czytaj dalej »