Facebook
Twitter
LinkedIn

Sylwetka uczestnika Brain Training Academy #1 Halina Półtorak

Ruszamy z cyklem „Sylwetka uczestnika Brain Training Academy”, w ramach którego będziemy chcieli przedstawić WAM uczestników naszego kursu oraz zawodniczki i zawodników biorących udział w zajęciach Brain Training Academy®. Dziś przedstawiamy Halinę Półtorak – byłą ekstraligową zawodniczkę a obecnie trenerkę, która jest uczestniczką naszego kursu kwalifikacyjnego Brain Training Coach® 

1. Na co dzień zajmuję się…


Na co dzień uczę w szkole, prowadzę Szkółkę Piłkarską Mini Kop Rajsko, w której zajmuję się logistyka oraz trenowaniem grup wiekowych 4-10 lat.

2. MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE…

108 meczów rozegranych w Ekstralidze Kobiet, po zakończeniu przygody zawodniczej rozpoczęłam działalność trenerską najpierw jako trenerka 2. ligowej kobiecej drużyny Mitech Żywiec, kolejno zespołu Rysy Bukowina Tatrzańska (również kobiety), z którą wywalczyłyśmy awans do pierwszej ligi. Od 2014 roku trenerka dziecięcych grup Mini Kop Rajsko.

   

 3. Na co zwracasz uwagę w swojej pracy?

W mojej pracy zwracam uwagę na indywidualne podejście do każdego zawodnika, wspieranie słabszych oraz ciągłe doskonalenie swojego warsztatu.

   

 4. Dlaczego wybrałaś pracę ze sportowcami?

 Sport od dziecka był moja pasją , wybierając studia na AWF wiedziałam, że ze sportem chcę powiązać resztę mojego życia.

   

5. Dlaczego kurs Brain Training Academy? 

Będąc na szkoleniach Football Lab System, poznałam kilku uczestników oraz prowadzących, którzy zainspirowali mnie do dalszych poszukiwań. Kurs Brain Training Academy łączy w sobie trening piłkarski, psychologię, trening mentalny oraz ćwiczenia aktywujące mózg , dzięki czemu otwierają się kolejne drzwi w rozwoju zawodników.

W swojej pracy juz wykorzystuję ćwiczenia zaczerpnięte z kursu, jak również z wcześniejszych obserwacji Brain Training System. Wykorzystam je również w dalszej przyszłości prowadząc treningi indywidualne.

Halina Półtorak