BRAIN TRAINING SYSTEM®

PSYCHOLOG SPORTU

Zapraszam do współpracy w obszarze mentalnym zawodników indywidualnych, rodziców, trenerów. Konsultacje psychologiczne, współpraca indywidualna, trening mentalny, trening Biofeedback, trening drużynowy. Zajęcia na Śląsku w wersji stacjonarnej oraz online

BRAIN TRAINING SYSTEM®

Psycholog sportu

Zapraszam do współpracy w obszarze mentalnym zawodników indywidualnych, rodziców, trenerów. Konsultacje psychologiczne, współpraca indywidualna, trening mentalny, trening Biofeedback, trening drużynowy. Zajęcia na Śląsku w wersji stacjonarnej oraz online. 

O MNIE:

Karolina Pietrzak – mgr psychologii klinicznej, psycholog sportu, terapeuta TSR w procesie certyfikacji, certyfikowany DISC Trainer&Facilitator oraz trener TUS. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) z wykorzystaniem technik poznawczo – behawioralnych.

Terapeutycznie pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą, cierpiącymi z powodu objawów zaburzeń lękowych, somatycznych i nastroju. Specjalizuję się w tematyce radzenia sobie ze stresem, a także budowaniu poczucia własnej skuteczności.

Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywałam między innymi przez lata pracy w takich placówkach jak : ośrodki podwójnej diagnozy, przedszkola specjalne,  a także poradnie zdrowia psychicznego.

W swojej pracy koncentruję się na realizacji celów Klienta, jego zasobach i dążeniu do preferowanej przez Klienta wizji przyszłości. 

DOŚWIADCZENIE

Na co dzień współpracuję z zawodnikami indywidualnymi, klubami sportowymi, szkołami sportowymi oraz projektem Football Lab System. Od 02.2019 odpowiadam za przygotowanie mentalne zawodników Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Współpracuję również z zawodnikami pierwszej drużyny Górnika Zabrze, a także innych klubów Ekstraklasy, Superligi i PlusLigi. Mam doświadczenie w pracy z zawodniczkami i zawodnikami różnych dyscyplin  m.in. piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, pływania, szermierki, boksu, zapasów i gimnastyki sportowej.

Od 2018 roku współtworzę projekt Brain Training System oparty o nauczanie multisensoryczne. W swojej pracy staram się łączyć wiele metod, dostosowując je do oczekiwań oraz możliwości klienta. Psycholog sportu Gliwice, psycholog sportu Katowice.

FILOZOFIA PRACY

Priorytetem jest dla mnie budowanie relacji opartej na zaufaniu i empatii oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej pozytywnym zmianom.

W swojej pracy staram się poznać zawodnika, jego oczekiwania, potrzeby, cele oraz marzenia i na ich podstawie zaprojektować trening mentalny oraz dopasować środki i metody.

Wierzę, że ciężka praca, pozytywne nastawienie oraz wysoki poziom świadomości są kluczem do osiągania przez zawodników wysokich wyników sportowych.

„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć”

PSYCHOLOG MOŻLIWE OBSZARY WSPÓŁPRACY:

Zawodnicy

konsultacje indywidualne, trening mentalny, trening multisensoryczny, obserwacje treningowe oraz meczowe

Trenerzy

konsultacje indywidualne, obserwacje treningowe oraz meczowe, doradztwo, szkolenia i warsztaty

Rodzice

konsultacje indywidualne, wsparcie oraz psychoedukacja, szkolenia oraz warsztaty

Kluby

konsultacje indywidualne z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym, szkolenia, warsztaty, obserwacje meczowe oraz treningowe, psychoedukacja, analizy meczowe oraz treningowe w aspektach psychologicznych

Jesteś zainteresowany/a współpracą? Skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy lub telefonicznie 784 607 507

WSPÓŁPRACA:

Współpraca m.in. z zawodnikami i drużynami:

Psycholog zajęcia stacjonarne:

Gabinet psychologiczny: Gliwice ul Matejki 5/4

Psycholog zajęcia online:

Online: platforma e-learningowa

PSYCHOLOG SPORTU ŚLĄSK, GLIWICE, KATOWICE, ZABRZE