Program Treningu Indywidualnego dla zawodników

Brain Training Academy®

Nieszablonowość, kreatywność, myślenie poza schematami, nieprzewidywalność to atrybuty zawodników przyszłości. System treningowy BTS daje zawodnikom możliwość dodatkowej pracy, która wykracza poza przyjęte ramy treningowe. Dzięki dodatkowym programom rozwoju, bodźcom treningowym, treningu funkcji poznawczych z wykorzystaniem ruchu, a także szczególnemu zwróceniu uwagi na mentalny rozwój zawodników, dajemy zawodnikom szansę na holistyczny rozwój.

Program Treningu Indywidualnego Online dla zawodników

Brain Training Academy®

Nieszablonowość, kreatywność, myślenie poza schematami, nieprzewidywalność to atrybuty zawodników przyszłości. Program Treningu Indywidualnego BTA daje zawodnikom możliwość dodatkowej pracy, która wykracza poza przyjęte ramy treningowe. Dzięki dodatkowym programom rozwoju, bodźcom treningowym, treningu funkcji poznawczych z wykorzystaniem ruchu, a także szczególnemu zwróceniu uwagi na mentalny rozwój zawodników, dajemy zawodnikom szansę na holistyczny rozwój.

Wykorzystując najnowsze badania nad rozwojem mózgu a także WYKRACZAJĄC poza obecny schemat zwiększamy możliwość rozwoju zawodnika na zupełnie inny poziom. Program oparty jest na nowoczesnym treningu MULTISENSORYCZNYM, wykorzystującym pełną gamę wzorców ruchowych i różne zmysły.

Program Treningu Indywidualnego

W ostatnich latach neurolodzy odkryli, że mózg nie jest niezmienną, sztywną masą neuronów, ale otwartym systemem plastycznym, który nieustannie się zmienia i dostosowuje. Procesy adaptacyjne opisywane są w dwóch terminach: neuroplastyczność, która oznacza zmianę starych i tworzenie nowych połączeń nerwowych oraz neurogenezę, czyli wzrost nowych neuronów. Aby te dwa procesy działały, musimy odpowiednio trenować nasz mózg abyśmy osiągnęli próg, przy którym neurony zreorganizują się prawidłowo i będą w stanie prawidłowo przetworzyć nowy bodziec. Brain Training System® ma dostarczać do mózgu właśnie taki sygnał, który pomaga neuronom w tworzeniu nowych połączeń, co przekłada się na rozwój potencjału zawodnika.

W ostatnich latach piłka nożna ewoluowała w niezwykle szybki sport. I ta ewolucja jeszcze się nie skończyła. Celność podań, ich precyzja i szybkość podejmowania decyzji będą coraz lepsze. Czas i przestrzeń, w jakich zawodnicy mogą sobie pozwolić na spokojne przyjęcie piłki, stale się zmniejszają. Przyszłość to trening umysłu - na przykład kognitywny, prowokowanie piłkarzy, wyrywanie ich ze strefy komfortu podczas treningu, narażanie na trudne warunki i wymaganie podejmowania szybkich decyzji w ograniczonej przestrzeni, pod presją czasu.

Ralf Rangnick - trener reprezentacji Austrii, były trener m.in. Manchesteru United

KORZYŚCI

ZAINWESTUJ W SIEBIE!

Jesteś zainteresowany zakupem Programu Treningu Indywidualnego?  Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz


CO ZAWIERA MIESIĘCZNY PROGRAM?

JAK REALIZOWAĆ PROGRAM?

Miesięczny program zawiera 12 jednostek treningowych do samodzielnej realizacji. Jednostkę Brain Training realizujesz wg ustalonej kolejności ćwiczeń i ilości powtórzeń. Mniejsza ilość czasu pracy czy samych powtórzeń nie doprowadzi do wytworzenia się odpowiednich automatyzmów, a tym samym obniży skuteczność programu. Program przynosi najlepsze efekty w formie 3 zajęć treningowych w ciągu tygodnia trwających 30-60 minut. Do realizacji programu potrzebujesz najprostszego sprzętu treningowego takiego jak piłka, drabinka, kolorowe stożki, piłeczki tenisowe. Konkretne plansze treningowe niezbędne do realizacji programu otrzymasz od nas. Program zawiera również podstawowe progresje ćwiczeń w wersji video, tak abyś mógł dokładnie odtworzyć prawidłową strukturę ruchu.

KTO KORZYSTA Z PROGRAMU?

Z naszego programu korzystają zawodnicy na różnym poziomie, zawodnicy ekstraklasy, młodzieżowych reprezentanci kraju, gracze akademii klubów ekstraklasy, a także zawodnicy z mniejszych ośrodków. Wśród naszych klientów są również zawodniczki i zawodnicy z innych dyscyplin sportu jak piłka nożna.

0
Zawodników na poziomie centralnym (PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga)
0
Reprezentantów młodzieżowych kadr narodowych
0
Wszystkich zawodniczek i zawodników realizujących program BTA

Program Treningu Indywidualnego

miesięczny dostęp
199 Miesiąc
 • 12 jednostek treningowych
 • Gotowe plansze do wydruku
 • Poglądowe filmy video
 • Większość ćwiczeń możesz wykonywać w domu
Popularne

Program Treningu Indywidualnego

roczny dostęp
1699 zł Rok
 • 12 miesięczny program
 • 12 jednostek treningowych w miesiącu
 • Gotowe plansze do wydruku
 • Poglądowe filmy video
 • Oszczędasz 698 zł
 • Gratis strój treningowy Brain Training Academy o wartości 120 zł
 • Możliwość rozłożenia płatności na 3 raty
Optymalny

ZGŁOSZENIA

Jesteś zainteresowany Programem Treningu Indywidualnego Online? Skontaktuj się z nami poprzez email: kontakt@brain.xce.pl

lub formularz kontaktowy umieszczony poniżej: 

Sport na najwyższym poziomie polega w dużej mierze na rozpoznawaniu wzorców. Jeśli masz duży arsenał ruchów, jesteś w stanie robić rzeczy, których ludzie się nie spodziewają. Wtedy będziesz się wyróżniać. Zmienność i zdolność do adaptacji są kluczowe i potrzebne w każdym sporcie.

René Wormhoudt - trener przygotowania motorycznego reprezentacji Holandii i Ajaxu