Facebook
Twitter
LinkedIn

BLAZEPOD Polska Oficjalnym Partnerem Brain Training System

BLAZEPOD POLSKA Oficjalnym Partnerem Brain Training System. Współpraca będzie polegać m.in. na wymianie doświadczeń szkoleniowych, wsparciu merytorycznym w zakresie wiedzy psychologicznej w rozwoju systemu Blazepod w Polsce, a także tworzeniu wspólnych projektów szkoleniowych dedykowanych różnym dyscyplinom sportowych.

Dodatkowo uczestnicy projektów szkoleniowych Brain Training Academy będą mogli na co dzień korzystać z urządzeń Blazepod.

Blazepod wprowadza do treningu zupełnie nowe bodźce skupiając się na rozwoju nie tylko cech fizycznych, ale także zdolności umysłowych. Umysł każdego sportowca jest równie kluczowy co jego sprawność fizyczna. Rozwój takich aspektów jak czas reakcji, refleks i szybkość podejmowania decyzji wymaga od nas wprowadzania do treningu nowych bodźców i sekwencji, które różnią się od stałych schematów. Dzięki temu pobudzamy nasz układ nerwowy i rozwijamy plastyczność naszego mózgu, co skutkuje poprawą naszej motoryki i szybkości. Blazepod to rewolucyjny system treningowy składający się z podów, akcesoriów i aplikacji, która daje nam dostęp do ponad 200 zdefiniowanych ćwiczeń oraz możliwość stworzenia własnych. Po każdym treningu aplikacja przesyła rezultat i podsumowanie naszego treningu, który może nam służyć do dalszej analizy i śledzenia naszego postępu. Blazepod będzie idealnym uzupełnieniem programu treningu multisensorycznego Brain Training System i będzie wykorzystywany do codziennych treningów ze sportowcami objętymi programami szkoleniowymi Brain Training Academy. Więcej informacji na www.blazepod.com.pl

Program Treningu Indywidualnego Brain Training Academy

Zainwestuj w siebie i wejdź na wyższy poziom